Mezilidské vztahy

Mezilidské vztahy jsou základní hodnotou nejen pro úpravu státního režimu, ale i pro úpravu mentality občanů státu. Mezilidské vztahy plně korespondují s emoční stránkou lidí. Můžeme napsat, že emoce přímo udávají směr mezilidským vztahům. Vše je velice úzce provázáno se 4 základními pudy člověka, které jak jsme si sdělili, jsou základním absolutnem veškerého lidství. Tyto základní pudy jsou absolutně všude. Zde působí na emoční stránku člověka a tím ovlivňují mezilidské vztahy, například vytvářením prevencí, v podobě ochrany osobně vlastních nástrojů, určené pro osobní uspokojení potřeb a libida, což jsme si již napsali v dobré a špatné náladě. Stát tento nástroj zneužívá v podobě veřejného mínění a prohlubování závislosti na systému. Ale sdělme si to jinak, tak, abyste si ve své hlavě učinili pořádek a věděli, jak vše vzniklo a dnes funguje.

Za minulého Komunistického režimu byli občané informačně blokováni. To znamená, že věděli pouze to, co vládní činitelé potřebovali. Při přechodu do demokracie se cenzura zrušila a do republiky s novým režimem začalo proudit neuvěřitelné množství informací. Lidé, kteří nevěděli co a jak bude s republikou, se upnuli na televizní obrazovky. Média začala svobodně vysílat vše, co minulý režim potlačoval. Především to byla kriminalita, která si získala obrovskou sledovanost. Lidé neměli ani tušení, čeho jsou jiní lidé schopni a najednou zjišťovali, že jsou schopni absolutně všeho a v takové míře, která nepřímo ohrožovala každého občana. V ten moment lidé na přibývající kriminalitu emočně zareagovali vlastní prevencí, jen proto, aby ochránili co největší množství osobních nástrojů, které je uspokojovali. Vznikla obrovská nedůvěra vůči cizím lidem. Lidé začali přijímat pouze rodinu, rodinné známé, spolupracovníky ve firmě a spolužáky ve škole. Vyjímkou jsou partnerské vztahy, kde prevence nedůvěry vůči cizím lidem, je samotnými lidmi potlačována, a to z důvodu zisku vyšších cílů osobního uspokojení. Tedy lidé si přirozeně potřebují zvyšovat osobní standard, nejen po stránce materiální, ale i pocitové.

Děti narozené po roce 1986 jsou této nedůvěře rodiči automaticky učeni, a tím u dětí byl vytvořen jeden jediný úhel pohledu. Děti nemají možnost porovnat relevantnost osobního přístupu ke třetím stranám, protože informaci o přátelštějším přístupu nemají. Tento fakt zapřičinil zhoršení mezilidských vztahů o cca 2.000%. To se automaticky odrazilo na systému chodu naší společnosti. Lidé jsou více hamižní, sobečtí a zaměřeni na svůj osobní prospěch. Rodina je základ, ostatní jsou méně hodnotnější než jsem já a má rodina. Takto dnes smýšlí cca 90% obyvatelstva ve věku 15+.

Jenže zrušení cenzury není kořen deficitu zhoršování mezilidských vztahů. Režim demokracie byl funkční dávno před naším narozením a postupně byl upravován tak, aby se dal snadněji ovládat. Jak již bylo řečeno, tak veškeré státní režimy mají společný základ. Tvorba peněz a ovlivňování masy lidí ženoucí do podřízeného stavu, chudoby a závislosti  na systému. Když jsme přebírali režim demokracie, tak naši politici přesně nechápali, že přijímají nástroj na potlačování svobody lidí, který na lidi působí formou nátlaku, zneužíváním našich přirozených pudů. Nevěděli, že demokratický režim vytváří ekonomickou závislost na doposud neznámých materiálních hodnotách. Nevěděli, že demokratický režim vytvoří obrovské sociální nerovnosti, které povedou ke kriminalitě a občanské nedůvěře. A není zřejmé, zda to dnes již vědí. Co ale pochopili velmi dobře, tak jak využívat nástroje na ovlivňování lidí, prostřednictvím médií. Faktem je, že do systému demokracie byla implementována dnešní podoba ekonomické prosperity. Pokud budeme brát v potaz prapůvod vzniku režimu a směr, kterým je veden, tak zjistíme, že vše je o udržení moci a zachování tohoto politického režimu. A tomuto režimu prospívá neustálé zhoršování mezilidských vztahů a prohlubování občanské nedůvěry, protože lidé nebudou důvěřovat jiným obyčejným lidem. Lidé budou důvěřovat pouze mediálně známým osobnostem, které jsou v kladu veřejného mínění. Když o tom popřemýšlíte, tak zjistíte, že tomu tak přesně je. Přesně tímto způsobem tvůrci demokratického režimu propojili lidské přirozené pudy se systémem, rádoby svobodným. Zajistili, že lidé budou naslouchat jen tomu, který uspokojuje jejich osobní potřeby, jako jsou herci, zpěváci, sportovci, média, ale také politici, který svojí činností vytvářejí budoucnost nás všech. Přesněji, lidé budou naslouchat tomu, kdo nějakým způsobem uspokojuje jejich osobní potřeby. Veřejné mínění lidí je vytvářeno pevně ukotvenými nástroji, které lidi dlouhodobě uspokojují, což jsou nejvíce média, která svojí náplní vyplňují divákův volný čas a svojí nabídkou uspokojují divákovo libido, a proto jim lidé bezmezně důvěřují. Bezmezná důvěra je podporována systémem pře-prodeje informačních zpráv, kde jedna mediální skupina prodává informace druhé, čímž vytvářejí na trhu relevantnost oněch zpráv, a divák díky kvantitě odlišných mediálních zdrojů nemá pochyb o jejich věrohodnosti.

Díky tomuto nástroji nelze nijak společensky uspět. Neznámý jedinec vykřikující v davu o nesvobodě občanů, je negativně převálcován lidmi, kteří režim demokracie vnímají pouze pozitivně. Avšak pokud by o nesvobodě promluvila mediálně známá osobnost, tak lidé vezmou onen argument jako nesporný fakt. A proto se vytvářejí předvolební mediální kampaně, které díky médiím a jejich marketingovému zpracování působí na osobní hodnoty jednotlivých lidí tak, že lidé nabydou pocitu uspokojení, což účelně dotváří složka veřejného mínění. Jenže tito významní lidé mají absolutně odlišný motiv, než ti obyčejní, kteří neslyšně vykřikují z davu.

Mediální působení je jeden z těch základních nástrojů vrcholové politiky. Co však tvůrci zanedbali, tak samotný internet. Tvůrci režimu demokracie totiž nastavili mechanismus pro interní řízení státu, který je informačně blokován omezenými, nebo zkreslenými informacemi. V době, kdy režim demokracie vznikl, nebylo povědomí o možnosti sdílení dvou počítačů a již ne v takto globálním měřítku. Internet je jedinou jejich překážkou. Avšak i to již není tak úplně pravda. Státy již umí sledovat veškeré blogy, emaily a různě psané a mediální příspěvky na Facebook.com, youtube.com apod. Ostatně se naše vláda k tomuto veřejně přiznala, že toto sledovat umí, v rámci bezpečnosti státu, což přiznali v souvislosti s teroristickými útoky, kde v České republice je trestným činem jakákoli sympatizace s Islámským státem, nebo jejich činy, kde monitorují Facebook aj. Tajné ani není, že státy jsou schopny zamezit zobrazení nějaké aplikace, služby, webu apod., což se také děje a veřejně.

To znamená, že když někdo bude psát takové informace jako my na tomto webu, tak lidé nejenže budou bojovat sami se sebou, kde neustále budou vyhledávat protiargumenty, ale oni ani na tento web nezavítají, protože jsou naučeni společenskou šablonou na jiný životní hodnoty, do kterých weby typu "Chaos in my head" nepatří. Oni vyžadují ke svému nakopnutí mediální propagandu s osobností, které sami důvěřují na základě kladného veřejného mínění. A na toto systém demokracie spoléhá. Schválně nechávají negativní texty působit na lidi, protože vědí, že kvantita lidí, ta potřebná pro volby na tyto webové stránky ani nezavítá. Oni nejenže mají jiné hodnoty, ale lidé dodržující systém jsou na něm natolik závislý, že nemají na kraviny čas. Tak to oni berou. Potřebují uživit rodinu, potřebují si udržet zaměstnání. Potřebují splácet hypotéku a chtějí jet na dovolenou. Tito lidé nevnímají režim jako nesvobodný, protože jej do puntíku dodržují a berou jej jako holý fakt. Nemají čas přemýšlet o tom, zda to co dělají, podporuje svobodu, nebo nesvobodu. A proto když z davu bude vykřikovat jedinec o nesvobodě občanů, tak jej budou brát negativně. Otázkou však je, co by se stalo, kdyby se lidé s jinými zájmy o tomto webu dozvěděli a začali je i oni sdílet. Jak by reagovala vláda? Mohl by pak jedinec vykřiknout, to je nesvoboda a poslouchal by jej někdo?

Mezilidské vztahy jsou nesporným důkazem našich momentálních zkažených hodnot. Občanská nedůvěra je hluboce zakořeněna i ve společnostech a jejich managementu. Nedůvěra půjčit klientovi větší finanční obnos, bez důkazu reálného splacení je toho důkazem. A to i za skutečnosti, že se onen nebonitní jedinec na zbohatnutí banky svým osobním účtem aktivně podílel. Ale to je již jiné téma, o kterém se můžete více dozvědět v sekci: Finance - Bankovní systém. Jsme přesvědčeni, že budete šokováni. Pochopíte, jak funguje systém bank, a uvědomíte si, že tento rádoby legální bankovní systém je pro veřejnost obchodním zákonem dán jako nelegální.

Pochopili jste plně výše obsažená fakta? Uspořádali jste si správně myšlenky? Pro správné pochopení nesmíte rozporovat tyto fakta, nebo hledat protiargumenty. To jsme učinili za Vás, a proto se s výše uvedeným plně ztotožněte. Zamezte chaosu ve své hlavě.

Pokud jste výše uvedené informace plně nepochopili, doporučujeme vám zakoupit si knihu Podnikatel Vs. Podvodník. Lepší, sofistikovanou kuchařku na odhalení vlastních nepravd, které udržujete ve vaší hlavě, nenaleznete. Nezapomeňte, že nám byla spousta zkreslených informací od malička servírována našimi rodiči jako pravda pravdoucí, kteří taktéž tyto mylné informace nabyli od vlastních rodičů, přátel, známých a celkově od společenského naučného a mediálním systému. A věřte, že kniha vám nabídne daleko více propracovaných informací, než ve zkratce nabízí tento web.

Team EveryOne "Chaos in my head"

© 2016 - 2019 EveryOne s.r.o. Kydlinovská 231, Hradec Králové 16, 503 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky