Chaos in my head            Chaos v mé hlavě        Chaos in my head           Chaos v mé hlavě

Chaos in my head        Chaos v mé hlavě      Chaos in my head   Chaos v mé hlavě       Chaos in my head
Chaos in my head         Chaos v mé hlavě         Chaos in my head

               Chaos v mé hlavě

Chaos in my head

Chaos v mé hlavě

   Projekt Chaos in my head, v překladu "Chaos v mé hlavě" není pouze sofistikovaným projektem, který přiměje každého člověka si uspořádat v hlavě konkrétní myšlenky a názory tak, aby na první pohled rozeznal pravdu od lži a uvědomoval si pozadí každé přijímané informace. Není ani výlučně postaven na zdokonalení lidí na manažerských pozicích, byť projekt nastaví v každém člověku informace tak, že se každý stane obchodním guru. Projekt byl hlavně zrealizován pro osvětu všech lidí, kteří si mylně myslí, že žijí ve svobodné zemi. Lidé jsou přesvědčeni, že všechno znají, všechno ví a nic nového je nemůže překvapit. Přitom pouze sdílí a papouškují názory, co jim naučný systém od malička vštěpoval a podle toho se tak chovají do dnes. Zapomeňte na svobodnou společnost, zapomeňte na mír a vše co se kolem nás jeví v krásných barvách. Jedná se pouze o mediální kabát, který zastírá prvou podstatu systému. Takto nastavený systém sofistikovaně zajišťuje nenásilnou formou změnu společenského systému, který se pomalu a postupně implementuje do naší společnosti. Avšak, hlavním motorem této negativní změny jsme my lidé sami, protože jsme informačně blokováni a v domnění vykonávání správných věcí si sami pod sebou utahujeme smyčku vedoucí k nesvobodě. Správné informace jsou klíčem k jakémukoli úspěchu. Závislost na osobách, nebo na hmotných a nehmotných statcích, podporuje námi nenastavený systém, který prohlubuje naši závislost, a tím si sami zajišťujeme naši nesvobodu. Naše chování dnes, je obrazem našich předků. Avšak i my svým laxním přístupem nic společenského neřešit a pouze si uspokojovat naše osobní potřeby, vytváříme obraz pro naše generace. Ten obraz, který naší činností dnes vytváříme, vypadá velmi nešťastně.

O to, co dnes nemáme zájem ani chuť řešit, naši potomci řešit budou chtít, ale již to řešit nebudou mít jak.

Tu možnost jim našim laxním přístupem sebereme.


Komentář autora projektu:

     Naše společnost žije ve veliké lži, která ovlivňuje veškeré naše činnosti, názory a směr našeho evolučního vývoje. Bohužel celá problematika se opírá o naše přirozené pudy, protože i my jsme druh fauny. Člověk je tedy druh fauny a tím tvoří nepatrný dílek v koloběhu celého ekosystému. Odlišnost od ostatních zvířat má člověk pouze v jediném. Člověk se od zavedeného ekosystému v rámci holého přežití odpoutal (osamostatnil se). Člověk jako jediný obdržel od matky přírody ke svému přežití mozek. Tím se odlišujeme od ostatní fauny, která mozek využívá bez možnosti rozvoje, protože ke svému přežití od matky přírody obdrželi různá zbarvení, velikost, rychlost, a jiné obranné a útočné nástroje případně mechanismy. Z toho plyne fakt, že vrátí-li se člověk některou z cest do stále probíhajícího ekosystému, ihned zastane své místo v potravním řetězci, kde funguje jedna jediná zákonitost.: Přežití...

Přežití v sobě nese další zákonitosti, které nelze definovat jako hlavní nebo vedlejší. Jedná se o "právo silnějšího a strachu", "sobectví a materialismu".

Definice práva silnějšího v přírodě zastává významnou roli nejen při lovu (k přežití jednotlivce), ale hlavně při reprodukci (k přežití druhu). Strach je zaměřen na obranu a útěk (k přežití jednotlivce i druhu). Strach taktéž slouží k podrobení.

Definice sobeckosti je úzce provázána s materialismem. Sobeckost oproti materialismu se vyznačuje jakýmsi působením na své okolí. Tedy jde o jakési řízení svého okolí a nejedná se tedy o hmotné prvky. Sobeckost může znamenat teritorialitu, hierarchii při vlastním postavení u svého druhu apod. Jedná se i o uspokojování osobních potřeb.

Materialismus je automaticky provázán se sobeckostí, kde je typické hmatatelné vlastnictví. Může se jednat o potraviny, které se uchovávají k přežití, péče o vlastní mláďata, apod. Avšak materialismus v přírodě je trošku složitější, protože uspokojení vlastních potřeb a libida je také o materialismu.

A člověk? Člověk, který se v rámci holého přežití od zavedeného ekosystému odpoutal, tak je těmito základními zákonitostmi (pudy) neustále ovlivňován. Přesněji, nebyl, ani nemůže být od těchto zákonitostí nikým a ničím oproštěn. To že sami lidé tyto zákonitosti využívají (zneužívají) pro dosažení vlastního prospěchu, například ovlivňováním masy lidí, kteří se prioritně (podvědomě/pudově) těmito zákonitostmi řídí, není žádnou náhodou, nebo výplodem ekonomického a technologického rozmachu.

Protože se člověk od zavedeného ekosystému odpoutal, tak se začal masivně rozmnožovat. Smrt již nebyla zapříčiněna predací, ale stářím. Díky odpoutání od ekosystému vznikla jakási kolonie člověka, přesněji soukromé teritorium, ze kterého byla a neustále je veškerá fauna vytlačována. (Vytlačování bylo převážně způsobeno přeměnou přírody, která se stala pro přežití fauny nevhodná).

Člověk díky úspěšné obraně a neustále se rozvíjející kolonizaci se ustanovil jako nadřazeným nad veškerou faunou, což v 99% zajistili různé technologie a materiály. Tímto krokem člověk vytvořil svůj vlastní ekosystém v zavedeném ekosystému, kde se veškeré zákonitosti, nebo pudy chcete-li začali uplatňovat pouze u stejného druhu, tedy člověka. Právo silnějšího se postupně převedlo ze svalů na intelektový výkon. Strach se stal nástrojem pro řízení lidí. Materialismus a sobeckost se stali hlavní motivací a motorem lidstva, které zapříčinili změnu životních hodnot se spoustou špatných návyků, směrů, trendů a rozhodnutí.

Například: Absolutně každý člověk je sobec. I když vykazuje altruistické jednání, tak je sobec, protože člověk kladné činnosti vytváří jen proto, že sám chce. A chce to z jediného důvodu. Ona dobročinnost člověka vnitřně uspokojuje a naplňuje. Přesněji, činnost uspokojuje jeho osobní libido nebo jeho potřeby. Kdyby ona dobročinnost člověka nenaplňovala, nebo ho neuspokojovala, tak to činit nikdy nebude. Nebo Vy činíte takové věci, které činit nechcete? Pouze lidé do společenské šablony nastavili nesmyslné hodnoty, že ten kdo je rozdavačný není sobec a ten kdo je lakomý je sobec.

Lidská problematika se společností rozděluje na tisíc druhů a poddruhů. Ale faktem je, že není potřeba nic rozlišovat. Stačí jen pochopit můj kontext textů z těchto webových stránek, nebo z mé knihy, a zjistíte jednoduchý klíč k člověku samému. A pokud máte klíč, tak je jen na vás jak s ním naložíte. Zda k obchodní činnosti, osobnímu rozvoji, nebo k partnerským vztahům. Člověk je stále člověk a jediné co ho odlišuje od jiného člověka je společenské postavení ve společnosti a sociální vrstva. Vše ostatní je absolutně shodné. Shodné jsou i zákonitosti všech procedur a mechanismů vedoucí k úspěchu v čemkoli.

Jsem přesvědčený, že 90% lidí na celém Světě si je jista tím, že je již nic nového nemůže překvapit. Jsou natolik intelektuálně nabytý informacemi, kde jejich názory na konkrétní věci, skutečnosti a činnosti jsou pevně nastaveny vlastním přesvědčením. Jenže..., pokud se narodím v Severní Koreji, tak nevím co je svoboda. Nemám ty informace. Nemám je s čím porovnat díky informačnímu embargu. A demokracie? Tak ta je informacemi prošpikovaná, ale s čím mohu porovnat režim demokracie? Co bylo člověkem vytvořeno ještě více svobodnější než je režim demokracie? Nebyla náhodou opravdová svoboda člověka odňata vznikem jakéhokoli režimu, který lidem nařizuje, co mohou a co nesmí, kde jsou využívány a zneužívány k řádnému chodu režimu právě ony naše přirozené pudy? Ale to není konec. To je teprve začátek konce!!!

Petr Fabián

© 2016 - 2019 EveryOne s.r.o. Kydlinovská 231, Hradec Králové 16, 503 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky